Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowości. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowości. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 24 października 2010

Nowości

O to co weszło do Starplazy:
 Pojawiła się między innymi spódniczka HB. Zaznaczyłam również na czerwono rękawiczkę. Nie wiem czy to błąd, czy może tak ma być, ale na razie możemy kupić tylko jedną na prawą rękę naszej dollki.

[kliknij na obrazek aby powiększyć]

wtorek, 5 października 2010

Opera.

Wczoraj wchodząc na skrzynkę odbiorczą dostaliśmy takie wiadomości. W apartamencie czekały na nas tajemnicze pudełka:)

piątek, 1 października 2010

Nowe wnętrze

W ShuiteShopie pojawiło się nowe wnętrze do pokoju- tym razem jest to korytarz szkolny. Kosztuje on 15 SD i jest tylko dla SS.

sobota, 25 września 2010

Witam.

Cześć wszystkim. Założyłam mój pierwszy blog o stardoll.  Mam nadzieję, że spodoba się on wam i będziecie zadowoleni.  Będę tu pisać o różnych rzeczach związanych ze stardoll- będą też konkursy.

Pozdrawiam. :)